Bitcoin Billionaire

Bitcoin Billionaire 1.0

Pieniądze leżą na ekranie

Jeśli chcesz skorzystać z odrobiny bitcoinowej gorączki złota, pobierz Bitcoin Billionaire i ciesz się bogactwem wirtualnej waluty.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niezwykle wciągająca rozgrywka
  • Czarująca grafika
  • Dużo uaktualnień, bonusów itp.
  • Dobrze wkomponowane reklamy

Wady

  • Może zniszczyć twoje palce!

Doskonały
9

Jeśli chcesz skorzystać z odrobiny bitcoinowej gorączki złota, pobierz Bitcoin Billionaire i ciesz się bogactwem wirtualnej waluty.

Szczęście bogactwa

Mimo że Bitcoin Billionaire nie wypłaca wygranej w prawdziwej walucie, to i tak jest niebezpiecznie wciągającą pikselową grą. Będzie cię kusić opcją zarobienia miliardów wirtualnych monet, poprzez powtarzane naciskanie ekranu swojego smartfona w celu „wydobycia” jak największej ilości bitcoinów. Zatem im szybciej naciskasz ekran, tym więcej możesz zarobić.

Na szczęście Bitcoin Billionaire oferuje dużo więcej niż tylko mechaniczne dotykanie ekranu. Możesz wykorzystać swoje bitcoiny, aby zainwestować w przemysł, który pozwoli ci automatycznie zarobić więcej monet bez żmudnego naciskania ekranu. Masz również możliwość zaktualizowania swojego bitcoinowego oprogramowania, co umożliwi ci zdobycie większej ilości bitcoinów za pojedyncze uderzenie w ekran. Spróbuj też odmienić swoje biuro dodatkowymi akcesoriami, wykonaj dostępne zadania i skompletuj wszystkie osiągnięcia, a osiągniesz premię.

Sprytne pudełko

Jeśli „wydobywasz” monety niczym górnik, kartonowe pudełka dość szybko przysłonią ci ekran. Kiedy ich dotkniesz, ujawnisz skrywaną kwotę i odkryjesz bonusy, jakie zyskałeś.

Możesz też zarobić jeszcze więcej wirtualnej waluty poprzez oglądanie filmów albo decydując się na dodanie banerów reklamowych na ekranie, które wyświetlają się przez okres 30 sekund. Trzeba przyznać, że to bardzo inteligentny sposób na zachęcenie do oglądania reklam. To również skuteczna opcja, ponieważ Bitcoin Billionarie próbuje zarobić jak najwięcej i to dosłownie na wszystkim (włączając w to zdrowie twoich stawów w palcach!).

Perfekcyjne piksele

Pikselowa grafika jaką oferuje Bitcoin Billionaire jest czarująca i przypomina dość mocno Game Dev Story. Możesz również spersonalizować swoją postać i choć zwykle widać tu tylko jeden pokój przez cały czas, to z biegiem czasu wydaje się być całkiem przytulny, kiedy udekorujesz go nowymi rzeczami (możesz sobie sprezentować nawet zwierzaka, jeśli cię na niego stać).

Podkład muzyczny użyty w Bitcoin Billionaire nie jest zbytnio irytujący, a nawet brzmi dość optymistycznie i radośnie. Jest on nawet trochę hipnotyzujący, gdyż będzie ci brzmieć w głowie jeszcze przez kilka godzin po zakończeniu gry.

Kasa, kasa, kasa

Bitcoin Billionaire perfekcyjnie ukazuje uzależniające właściwości pieniędzy, nawet tych wirtualnych. Wszak kiedy widzisz swoje rosnące słupki bitcoinów, jest bardzo ciężko przestać naciskać ekran i nie cieszyć się coraz większymi zyskami.

Jaka jest zatem ta gra? Wciągająca, łatwa do zrozumienia, kreatywna, wywrotowa. Bitcoin Billionaire jest prawdziwą perełką, którą możesz wyłowić w sklepie App Store.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Iphone

Więcej
Bitcoin Billionaire

Download

Bitcoin Billionaire 1.0

Opinie użytkowników o Bitcoin Billionaire